GreenCard uzmanlarınız
Arama Giriş Menü

Yeşil Kart Çekilişi

Yeşil Kart dünyada en çok aranan göçmen vizesidir. Ne yazık ki, çoğu durumda elde edilmesi çok zordur. Ancak, her türden göçmen için uzun başvuru süreçleri arasında bir umut ışığı vardır: neredeyse her kökenden insana açık olan Yeşil Kart Çekilişi.

Yeşil Kart Çekilişi nedir?

Yeşil Kart Çekilişi her yıl dünya çapında 55.000 kişiye, istisnai niteliklere, ABD'li akrabalara veya ABD'de bir işyerine sahip olma zorunluluğu olmaksızın ABD'ye göç etme fırsatı vermektedir.

ABD makamlarının koyduğu nispeten düşük giriş koşullarını karşılayan herkes, sadece birkaç basit adımla piyangoyu kazanma şansı elde edebilir. Kazananların çekilişi her yıl Mayıs ve Haziran ayları arasında gerçekleşir ve ABD hükümeti tarafından düzenlenir.

Green Card için şansınızı şimdi kullanın! Şimdi başvurun

Yeşil Kart Çekilişine nasıl katılabilirim?

Yeşil Kart Kontrolümüz ile birkaç soruyu yanıtlayarak Yeşil Kart Çekilişine katılmaya uygun olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Katılmaya hak kazandınız mı? Tebrikler! The American Dream aracılığıyla katılarak Yeşil Kart kazanma fırsatınızı en iyi şekilde değerlendirin.

Green Card Çekilişi için bize kaydolun ve gerisini biz halledelim. Başvurunuzdan sonra, ekibimiz verilerinizi kapsamlı bir şekilde iki kez kontrol edecektir. Hala sorularınız varsa, kişisel danışmanınız sizinle iletişime geçecektir.

The American Dream ile Yeşil Kart Çekilişinin Avantajları

The American Dream aracılığıyla başvurarak, çok yaygın resmi hataların bir sonucu olarak ABD makamları tarafından olası bir diskalifiyeden kaçınmış olursunuz.

Her yıl milyonlarca başvuru sahibi çekilişten diskalifiye ediliyor çünkü ABD Dışişleri Bakanlığı'nın yönergelerinden en küçük sapmalara bile müsamaha gösterilmiyor. Bu durumun özellikle sorunlu bir yönü, diskalifiye edilen katılımcılara genellikle diskalifiye edildiklerinin söylenmemesi - nedenini bir kenara bırakın.

Sonuç olarak, birçok ABD hayranı her yıl aynı hataları yapmakta ve doğru şekilde katıldıklarında Yeşil Kart Çekilişini kazanma şansları çok yüksek olmasına rağmen değerli zamanlarını boşa harcamaktadır. Amerikan Rüyası yanınızdayken böyle bir şey olmayacak.

Yeşil Kart Çekilişine katılımın maliyeti nedir?

Yeşil Kart Çekilişine katılırken farklı hizmet paketleri arasından seçim yapabilirsiniz. Çift başvuru incelemesi, ilk danışmanlık ve garantili katılımın yanı sıra The American Dream başka benzersiz hizmetler de sunmaktadır. Bunlar şunları içerir:

  • Kazanma durumunda: ABD'ye gidiş ve ABD'den dönüş uçuşu SMART veya VIP tarifesine dahildir
  • VIP tarifesi, Yeşil Kart mülakatınız için hazırlığı içerir.
  • VIP tarifesi, gerekli vize formlarının doldurulmasını ve tercüme edilmesini içerir
  • Yeşil Kart kazananların hizmeti

ve çok daha fazlası.

Yeşil Kart Çekilişini kazandıktan sonra ne olur?

Yeşil Kart Çekilişini kazandıktan sonra hayatın nasıl göründüğü, Yeşil Kart kazananlarımızın size kendilerinin daha iyi anlatacağı bir şeydir. Onlar Birleşik Devletler'in dört bir yanına dağılmış durumdalar.

Kazanan istatistiklerimiz, her yıl düzenlenen Yeşil Kart Çekilişinde farklı milletlerin nasıl temsil edildiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Yeşil Kart SSS bölümümüz Yeşil Kart başvurusu, çekiliş süreci ve evli çiftler ve aileler için Yeşil Kart detayları hakkında sıkça sorulan soruları yanıtlamaktadır.

Green Card Check
Şimdi başvurun