GreenCard uzmanlarınız
Arama Giriş Menü

Yeşil Kart Kazanan Hizmeti

Yeşil Kart Çekilişini kazanarak Amerikan rüyasını yaşama yolculuğunuzdaki ilk adımı başarıyla tamamladınız. Ancak bunu sağlamak için sonraki adımlar daha da önemlidir. Karmaşık Yeşil Kart başvuru sürecinde size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin!

Şimdi rezervasyon yaptırın

Winner Hizmetinin Faydaları

Yeşil Kart başvurusu yapmak ve özellikle de online DS-260 formunu doldurmak çok uzun ve bunaltıcı bir süreç olabilir. Başvurunuzla ilgili sorun yaşıyorsanız veya yaklaşan Yeşil Kart mülakatı hakkında endişeleriniz varsa, Premium Yeşil Kart Kazanan Hizmetimizle size destek olmaktan mutluluk duyarız!

Bu hizmeti seçerek Yeşil Kart başvuru sürecinizi çok daha kolay hale getirecek ve size çok değerli zaman kazandıracak birçok avantajdan yararlanacaksınız. Eğer çekilişe The American Dream VIP tarifesi üzerinden katıldıysanız, bu hizmetler zaten VIP paketinize dahil olacaktır!

Bireysel müşteri desteği

Yeşil Kart acentemiz, ABD Yeşil Kart ve ABD göçmenliği ile ilgili tüm konularda 20 yıldan fazla deneyime sahiptir. Ayrıca, The American Dream personeli devlet lisanslı göçmenlik danışmanlarıdır ve bu nedenle bizimle emin ellerdesiniz!

Telefonla sınırsız tavsiye ve kişisel danışmanlık hizmetimizle, tüm sorularınız ve düşünceleriniz için size hiçbir ekstra ücret ödemeden yardımcı olacağız. Winner Hizmeti'ni seçen her müşterimiz, The American Dream'de davalarının tüm ayrıntılarını bilen ve karmaşık süreç boyunca onlara rehberlik edecek bir bireysel irtibat noktasına sahip olacak!

Özel kazananlar topluluğuna erişim

Ayrıca, eski Yeşil Kart kazananlarımızdan birçok değerli tavsiye içeren özel kazananlar topluluğumuza da erişebileceksiniz. Burada sorularınızı gönderebilir ve diğer kazananlarla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, Yeşil Kart başvurunuz ve ABD'ye taşınmanızla ilgili ihtiyacınız olan tüm önemli bilgileri içeren kapsamlı bir kazanan kılavuzu da sunuyoruz.

Yeşil Kart başvuru hazırlığı

Kazandığınızı teyit etmek için ilk adım DS-260 online formunu doldurmak ve göndermektir. Verilen tüm cevapların doğru ve eksiksiz olması çok önemlidir, aksi takdirde başvurunuz reddedilebilir! Online formun 72 sayfadan oluştuğunu ve bu nedenle oldukça yorucu olabileceğini lütfen unutmayın.

Winner Hizmetimizi rezerve ederseniz, sizin için tüm evrak işlerini memnuniyetle halledecek ve verilen bilgilerin doğru olduğundan emin olacağız. Kapsamlı çevrimiçi DS-260 formunu sizin için dolduracak ve gerekli başvuru belgelerini de hazırlayıp derleyeceğiz. Bu şekilde bazı verilerin yanlış veya eksik olduğu konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Yeşil Kart mülakatına hazırlık

DS-260 formunu çevrimiçi olarak gönderdikten bir süre sonra mülakat randevunuzun planlandığını belirten bir e-posta bildirimi alacaksınız. Tarihi öğrenmek için resmi US DV Lottery web sitesine giriş yapmalısınız. Randevunuzla ilgili olarak ABD elçiliğinden bir mektup almayacaksınız. Hizmetimizi kullanarak mülakat randevunuzu sizin için kontrol edeceğiz!

Dahası, Yeşil Kart mülakatına hazırlanmanıza yardımcı olacağız. Eski Green Card kazananlarımızdan edindiğimiz çok değerli deneyimlerimiz sayesinde, size en sık sorulan sorular hakkında iyi tavsiyeler verebilir ve mülakata ne getirmeniz gerektiğini vb. söyleyebiliriz. Yaklaşan randevunuzla ilgili endişeleriniz olması durumunda bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Yeşil Kart teslimatı

DS-260 online formunda, Green Card'ınızın gönderileceği bir ABD adresi belirtmelisiniz, çünkü Green Card ABD dışındaki bir adrese teslim edilemez!

Eğer bir adresiniz yoksa, The American Dream'in ABD adresini kullanabilirsiniz. Daha sonra Yeşil Kartınızı ev adresinize ileteceğiz. Winner Hizmetimiz bu teslimat seçeneği için 100 € hizmet ücretini zaten içermektedir!

Ücretsiz Sosyal Güvenlik Kartı teslimatı

ABD'de çalışabilmek veya banka hesabı açabilmek için mümkün olan en kısa sürede Sosyal Güvenlik Kartı başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. ABD'ye ilk aktivasyon seyahatiniz sırasında 3 haftadan daha uzun süre kalırsanız, aynı zamanda Sosyal Güvenlik Kartı için de başvurabilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Kartınızın teslim edilebileceği bir ABD adresiniz yoksa, bunun için ABD adresimizi de kullanabilirsiniz. Kazanan Hizmetimiz için rezervasyon yaptırdığınızda, kişi/aile başına 50 € hizmet ücreti yerine ücretsiz olarak kendi ülkenize ileteceğiz.

Herhangi bir sorunuz varsa veya Premium Yeşil Kart Kazanan Hizmeti için şimdi rezervasyon yaptırmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Kişisel Amerikan rüyanızı gerçekleştirmenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Green Card Check
Şimdi başvurun