GreenCard uzmanlarınız
Arama Giriş Menü

Künye

Alman Telemedya Yasası (TMG) Bölüm 5 uyarınca sağlanan bilgiler:

ABD ofisi:
The American Dream US GreenCard Service
1345 Ave of the Americas, 2nd floor
New York, NY 10105
USA

Merkez Ofis:
The American Dream - US GreenCard Service GmbH
Danckelmannstr. 9
14059 Berlin, Almanya

Temsilci:

CEO
Holger Zimmermann, Diana Bohlinth

İletişim:

ABD: +1(347)342 00 95
Avrupa: +49-30-511 0 511

İletişim Formu

Girişi kaydet:

Giriş Handelsregister
Kayıt mahkemesi: Berlin-Charlottenburg
Kayıt numarası: HRB 152485

KDV:

Bölüm 27 a Alman Katma Değer Vergisi Yasasına göre KDV Kimlik numarası:
DE291049963

Uyuşmazlık çözümü

Avrupa Komisyonu, çevrimiçi uyuşmazlık çözümü (OS) için bir platform sağlamaktadır: https://ec.europa.eu/consumers/odr.

Lütfen e-postamızı impressum/yasal bildirimde bulabilirsiniz.

Tüketici hakem heyetlerindeki çevrimiçi uyuşmazlık çözümlerine katılmıyoruz.

İçindekiler için Sorumluluk

Hizmet sağlayıcılar olarak, Alman Telemedya Yasası (TMG) Bölüm 7, paragraf 1 uyarınca bu web sitelerinin kendi içeriklerinden sorumluyuz. Bununla birlikte, Alman Telemedya Yasası (TMG) Bölüm 8 ila 10'a göre, hizmet sağlayıcılar gönderilen veya saklanan bilgileri kalıcı olarak izlemek veya yasadışı faaliyetlere işaret eden kanıtlar aramak zorunda değildir.

Bilgilerin kaldırılmasına veya bilgilerin kullanımının engellenmesine yönelik yasal yükümlülükler tartışmasız kalır. Bu durumda, sorumluluk sadece belirli bir yasa ihlali hakkında bilgi sahibi olunduğu zaman mümkündür. Yasadışı içerikler, bunlardan haberdar olduğumuz anda derhal kaldırılacaktır.

Bağlantılar için Sorumluluk

Teklifimiz harici üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içermektedir. Bu web sitelerinin içerikleri üzerinde hiçbir etkimiz yoktur, bu nedenle bu içerikler için garanti veremeyiz. Bağlantılı web sitelerinin sağlayıcıları veya yöneticileri her zaman kendi içeriklerinden sorumludur.

Bağlantı verilen web siteleri, bağlantının kurulduğu sırada olası yasa ihlallerine karşı kontrol edilmiştir. Bağlantı kurulduğu sırada yasa dışı içerik tespit edilmemiştir. Bağlantılı web sitelerinin içeriklerinin sürekli olarak izlenmesi, yasaların ihlal edildiğine dair makul göstergeler olmadan uygulanamaz. Yasadışı bağlantılar, bunlardan haberdar olduğumuz anda derhal kaldırılacaktır.

Telif Hakkı

Bu web sitelerinde sağlayıcılar tarafından yayınlanan içerikler ve derlemeler Alman telif hakkı yasalarına tabidir. Çoğaltma, düzenleme, dağıtım ve telif hakkı yasasının kapsamı dışındaki her türlü kullanım, yazarın veya yaratıcının yazılı iznini gerektirir. Bu web sitelerinin indirilmesine ve kopyalanmasına yalnızca özel kullanım için izin verilir.

İçerik sahibinin izni olmaksızın içeriğimizin ticari kullanımı yasaktır. Bu web sitelerindeki içerikler sağlayıcıdan kaynaklanmadığı sürece üçüncü tarafların telif hakkı yasalarına saygı duyulur.

Bu sitedeki üçüncü tarafların katkıları bu şekilde belirtilmiştir. Ancak, herhangi bir telif hakkı yasası ihlali fark ederseniz, lütfen bizi bilgilendirin. Bu tür içerikler derhal kaldırılacaktır.