GreenCard uzmanlarınız
Arama Giriş Menü

The American Dream'na daha yakından bir bakış

Yeşil Kart ajansı The American Dream'in arkasında kim var? Kurucuları kimlerdir, The American Dream ne zamandan beri bağımsız bir şirkettir ve aradığınızda veya e-posta yazdığınızda gerçekte kiminle iletişim kuruyorsunuz? Aşağıda kendimizi tanıtmak ve hakkımızdaki sorularınızı yanıtlamak için zaman ayırmak isteriz.

Green Card Lottery

ABD'de yaşama şansını yakalayın ve resmi ABD Yeşil Kart Çekilişine başvurun!

Kurucular

Holger Zimmermann ve Marcus Sieber 1996 yılında Berlin'de The American Dream'i kurdu. Şu anda her yıl on binlerce müşterisi olan uluslararası bir şirket olan bu şirket bir üniversite projesi olarak başladı.

Fikir, işletme ve ekonomi bölümü öğrencisi Holger Zimmerman ve hukuk öğrencisi Marcus Sieber'in ABD'de bulundukları sırada, ABD'nin 1994 yılından bu yana Yeşil Kart Çekilişi kapsamında Yeşil Kart dağıttığını öğrenmeleriyle ortaya çıktı. O dönemde ABD'deki birçok hukuk firması Çeşitlilik Vizesi Çekilişi için kapsamlı hizmetler sunuyordu.

Almanya ve Avrupa'da Yeşil Kart Çekilişi büyük ölçüde bilinmiyordu. Küçük bir bütçeyle, o zamanki öğrenciler Berlin Özgür Üniversitesi'nde Yeşil Kart Çekilişi'ne ne kadar ilgi olduğunu ve Almanya'da hizmetlere ihtiyaç olup olmadığını öğrenmek için araştırma yapmaya başladılar. Alınan yanıt son derece olumluydu ve o yıl yüzlerce Yeşil Kart başvurusu işleme alındı ve kurucular düzinelerce kazananı tebrik etme fırsatı buldu.

The American Dream Şirketler Grubu

Sonraki yıllarda şirket, birçok farklı hizmet sektörüne eşlik eden kurumsal bir grup haline geldi. Şirket tarihinin en önemli aşamalarından biri, The American Dream göç danışmanlarının Alman Federal Ofisi aracılığıyla devlet tarafından ruhsatlandırılması oldu. Bu, şirketi Almanya'daki ilk özel göç danışmanlığı ajansı haline getirdi. Bir diğer başarılı dönüm noktası ise özel müşteriler ve şirketler için ABD vizesi işlemleri yapan bir yan şirketin kurulması oldu. Almanya'nın Berlin kentindeki merkezimizde 20'den fazla çalışanımız turistler, göçmenler ve maceracıların yanı sıra iş adamları ve kadınları, şirketler ve personel departmanları için vize işlemleri yapmakla meşgul. The American Dream'nın tarihine daha yakından bakmak için fotoğraflı dokümantasyonumuza bir göz atın.

Yeşil Kart Ekibi

Uluslararası Yeşil Kart hizmet ekibimiz, herhangi bir sorunuz veya endişeniz olması halinde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Yeşil Kart danışmanlarımız her gün sabah 8:00'den akşam 10:00'a kadar hizmetinizdedir. Pazar ve tatil günleri de dahil olmak üzere istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmek için bize bir e-posta yazın, bizi arayın veya sohbet fonksiyonumuzu kullanın!

Eğitimli uzman ekibimiz Yeşil Kart ile ilgili sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyacaktır. Ayrıca, başvuru ile ilgili tüm formaliteleri üstleniyor ve kişisel Yeşil Kart Çekilişi sonuçlarınızı size bildiriyoruz.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Yeşil Kart Çekilişinde şansınız yaver gidene kadar, bu zamanı sınırsız fırsatlar ülkesi hakkında sizlerle bilgi paylaşmak için kullanmak istiyoruz! Amerika'nın geniş manzaraları kadar, bizimle ve diğer ABD hayranlarıyla bağlantı kurabileceğiniz yollar da sonsuzdur.

Yeşil Kart kazananlar ve yakında şansları yaver gidecek olanlarla iletişim halindeyiz. Her gün Amerikan Rüyanızı gerçeğe dönüştürmek için elimizden geleni yapıyoruz ve bu yolda size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. The American Dream topluluğunun bir parçası olun! Favori paylaşımlarınızı veya resimlerinizi #TheAmericanDream hashtag'i ile işaretleyin ve en sevdiğiniz ABD anlarını bizimle ve diğer hayranlarla paylaşın.

Aşağıda The American Dream'in kullandığı sosyal medya platformlarına genel bir bakış bulacaksınız. Özellikle The American Dream müşterilerimiz ve takipçilerimiz için düzenlediğimiz çok sayıda özel çekiliş nedeniyle düzenli olarak bakmak kesinlikle zaman ayırmaya değer. Daha da iyisi, siz de katılın ve bir fotoğrafınızı paylaşın!

Bülten & Co

Tüm Yeşil Kart sorularınızda size yardımcı olmak ve tüm sosyal medya platformlarında size kolay erişilebilir bilgiler sunmak için her gün elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Sizlerin de yardımıyla, tek durak Yeşil Kart ve Yeşil Kart Çekilişi uzmanınız olan The American Dream topluluğu büyümeye devam edecektir. ABD'de bir yaşam hiç bu kadar ulaşılabilir olmamıştı.

ABD'deki hayranlarımız için tüm sosyal platformlarda zengin bir fikir alışverişi yapmayı dört gözle bekliyoruz. Sizi iyi bağlantıda tutmayı umuyoruz!

Haftalık ücretsiz The American Dream bültenimize abone olun ve sizin için hazırladığımız diğer tüm Yeşil Kart ve ABD ile ilgili konulardan haberdar olun.

Green Card Check
Şimdi başvurun